sa

20.02.2010 15:55

 

12.2. Skoky na lyžích - muži střední můstek - kvalifikace Janda 2, Hájek 4, Koudelka 18, Hlava 37
13.2. Skoky na lyžích - muži střední můstek - Finále, skok 1 Janda 8, Koudelka 9, Hájek 17, Hlava  40
13.2. Skoky na lyžích - muži střední můstek - FINÁLE, skok 2 Kodelka 12, Janda 14, Hájek 21
13.2. Biatlon - ženy sprint 7,5 km - FINÁLE Rezlerová 19, Vítková 24, Vejnarová 60, Zvařičová 71
14.2. Akrobatické lyžování - ženy boule - kvalifikace Nikola Sudová 12, Šárka Sudová 25, Vaculíková 27
14.2. Saně - muži jednotlivci - 1. jízda Ondřej Hyman 26, Jakub Hyman 28
14.2. Rychlobruslení na krátké dráze - ženy 500 m - rozjížďky Novotná - postup
14.2. Saně - muži jednotlivci - 2. jízda Ondřej Hyman 25, Jakub Hyman 29
14.2. Akrobatické lyžování - ženy boule - FINÁLE Nikola Sudová 16
14.2. Severská kombinace - muži sdruž. skok malý můstek - 1. kolo Chravý 10, Slavík 24, Vodseďálek 36, Dvořák 39
14.2. Biatlon - muži sprint 10 km - FINÁLE Šlesingr 18, Vítek 28, Soukup 52, Moravec 67
14.2. Saně - muži jednotlivci - 3. jízda Ondřej Hyman 25, Jakub Hyman 28
14.2. Rychlobruslení - ženy 3000 m - FINÁLE Sáblíková 1
14.2. Severská kombinace - muži sdruž. 10 km - FINÁLE Churavý 12, Slavík 20, Dvořák 39, Vodseďálek 44
14.2. Akrobatické lyžování - muži boule - kvalifikace Vaculík 26
15.2. Saně - muži jednotlivci - 4. jízda, FINÁLE Ondřej Hyman 25, Jakub Hyman 29
15.2. Běh na lyžích - ženy 10 km volně - FINÁLE Rajdlová 25, Janečková 32, Nývltová 55
15.2. Alpské lyžování - muži sjezd - FINÁLE Bank 30, Záhrobský 36, Krýzl 40, Trejbal 57
15.2. Snowboarding - muži snowboardcross - kvalifikace Novotný 29, Bakeš 32
15.2. Běh na lyžích - muži 15 km volně - FINÁLE Bauer 3, Koukal 18, Jakš 29, Šperl 43
15.2. Snowboarding - muži snowboardcross - osmifinále Novotný 2, Bakeš 32
15.2. Snowboarding - muži snowboardcross - čtvrfinále Novotný 16
16.2. Biatlon - ženy stíhací z. 10 km - FINÁLE Rezlerová 32, Vítková 37, Vejnarová 55
16.2. Biatlon - muži stíhací z. 12,5 km - FINÁLE Šůesing 29, Vítek 38,Soukup 51
16.2. Rychlobruslení - ženy 500 m - 1. jízda Erbanová 25
16.2. Rychlobruslení - ženy 500 m - 2. jízda, finále Erbanová 23
17.2. Krasobruslení - muži jednotlivci - krátký program Březina 9, Verner 16
17.2. Běh na lyžích - ženy individuální sprint - kvalifikace Nývltová 33
17.2. Běh na lyžích - muži individuální sprint - kvalifikace Kožíšek 35, Razým 44
17.2. Alpské lyžování - ženy sjezd - FINÁLE Záhrobská 27, Křížová 38
18.2. Rychlobruslení na krátké dráze - ženy 500 m - čtvrfinále Novotná nepostupuje
18.2. Saně - muži dvojice - 1. jízda Jíra Kvíčala 16
18.2. Saně - muži dvojice - 2. jízda, finále Jíra Kvíčala 18
18.2. Lední hokej - muži ČESKO - Slovensko - skupina B Česko-Slovensko 3:1
18.2. Alpské lyžování - ženy kombinace, sjezd - 1. jízda Záhrobská 22
18.2. Biatlon - ženy individuální z. 15 km - FINÁLE Vejnarová 55, Soukalová 60,Rezlerová 64, Vítková 68
18.2. Alpské lyžování - ženy kombinace, slalom - FINÁLE Záhrobská 7
18.2. Snowboarding - ženy U-rampa - kvalifikace Pančochová postupuje
18.2. Biatlon - muži individuální z. 20 km - FINÁLE Šlesingr 17, Soukup 30, Dostál 35, Vítek 67
18.2. Rychlobruslení - ženy 1000 m - FINÁLE Erbanová 12
19.2. Snowboarding - ženy U-rampa - semifinále Pančochová 8
19.2. Krasobruslení - muži jednotlivci - FINÁLE, volná jízda Březina 10, Verner 19
19.2. Skoky na lyžích - muži velký můstek - kvalifikace Hájek 3, Janda 11, Koudelka 27, Cikl 29
19.2. Alpské lyžování - muži superobří slalom - FINÁLE Záhrobský 34
19.2. Běh na lyžích - ženy skiatlon (7,5 km klasicky + 7,5 km volně) - FINÁLE Rajdlová 23, Nývltová 51
20.2. Lední hokej - muži ČESKO - Lotyšsko - skupina B Česko-Lotyšsko 5:2
20.2. Krasobruslení - páry taneční páry - povinné tance Hájková Vincour 22